Anasayfa | Blog | Üye Giriş | Üye Ol
 
Tüm Kategoriler
Tüm KategorilerSebze Tohumları Lahana Tohumu Fasulye Tohumları Soğan Tohumları Turp Tohumları Semizotu Tohumu Pırasa Tohumu Patlıcan Tohumları Biber Tohumları Karnabahar Tohumları Kabak Tohumları Ispanak Tohumu Salatalık Tohumları Havuç Tohumu Domates Tohumları Brokoli Tohumları Bezelye Tohumu Bakla Tohumları Bamya Tohumu Bitki & Baharatlar Sarımsak Tohumu Marul TohumlarıMeyve Tohumları Kavun Tohumları Karpuz TohumlarıÇiçek Tohumları Çiçek TohumlarıFideler Sebze Fideleri Meyve Fideleri Çiçek Fideleri Domates Fideleri Biber Fideleri Patlıcan Fideleri Kabak Fideleri Karpuz Fideleri Salatalık Fideleri Kavun Fideleri Lahana Fideleri Brokoli Fideleri Karnabahar Fideleri Marul Fideleri Brüksel Lahana Fidesi Kırmızı Lahana FideleriGübreler Yaprak Gübreleri Toz Damlama Gübreleri Sıvı Damlama Gübreleri Organik Gübreler Mikro Element Serisi Organik KöklendiricilerÇim Tohumları Gölge Çim Tohumu Açık Alan Çim TohumuFırsat ÜrünleriÜreticiler Nunhems Clause Sygenta Sakata Metgen Bitki Besleme Ürünleri Biar Tohumculuk Gento Tohumculuk Argeto Tohumculuk Rijk Zwaan Tojumculuk Enza Zaden - AG Tohumculuk Kaizen Tohum Nev Tohum Hazera Tohumculuk Seminis Tohumculuk Vilmorin Agromak Tohumculuk Multi Tohum Bursa Tohum Diğer Anadolu Tohum Genta Tarım Acun Tohum Balıkesir Tohumculuk Arzuman Tohumculuk Verim Ziraat Altın Tohum Rito Tohumculuk Fito Tohumculuk Lark Seeds Manier Tohumculuk Elmas Tohumculuk E-Z Tohumculuk Axia Tohum Küçük Çiftlik Tohumculuk Vatan Tohum Troya Tohumculuk Yüksel Tohumculuk Agrotan Tohumculuk Osm Tohumculuk Petektar Tohumculuk Trust Seeds Akça Tohumculuk Alfa Tohumculuk Agrovizyon Tohumculuk Tasaco Tohumculuk Ekiz Tohumculuk Asgen Tohumculuk Anamas Tohumculuk Beyaz Tohum Gentar Tohumculuk Zeisa Tohum Mbay Tohumculuk May Tohumculuk
Kolinizde Ürün Yok

AZOTO 30 - 10 KG

    
Ürün Adı : AZOTO 30 - 10 KG
Ürün Kategorisi : Gübreler   \   Sıvı Damlama Gübreleri
Stok Kodu :
Açıklama :

AZOTO 30

EC FERTILIZER
SIVI AZOT GÜBRESİ

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Azot (N)%30
Nitrik Azot (N)%7,5
Amonyak Azotu (N)%7,5
Üre Azotu (N)%15
Fiziksel Bilgiler
pH6-7
EC0,653 mS/cm (1g/lt)
ÖZELLİKLER

Azoto 30 yüksek azot içeriği ile özellikle yaprak uygulamaları ve damlama için tasarlanmış sıvı bir gübredir. İçerisindeki elementlerin yüksek saflığı ve kalitesi beslenmenin etkisini arttırmaktadır.
Azot, hücre çoğalması ve klorofil fotosentezini destekleyen en önemli element olup bitki tarafından en yüksek emilimi büyümenin temel periyodu boyunca gerçekleşir.

Azoto 30’da bulunan dengeli azot formları, düzgün bir vejetatif büyüme sağlayarak, yaprak ve filizlerin oluşumunu teşvik eder ve nihai verimin artmasına yardımcı olur.

UYARILAR

Kapalı alanlarda (seralar, tüneller, vs.) ve düşük volümlü pülverizatör ile yaprak dozajı %30’a  düşürülmelidir. Yaprak uygulamaları, günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.
UYUMLULUK

AZOTO 30 mineral yağlar, yağ bazlı insektisitler, Phosethyl-Al, Dodin ve Triforin istisna olmak üzere CIFO ürünleri ve zirai ilaçlarla karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testlerinin yapılmasını her zaman tavsiye ederiz

1 KG = 0,76 LT

Tüm Gübre ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Tirpidin.com Ekibi

0537 599 29 18

Paket İçeriği : 10 KG  
İletişim
  Tirpidin Sanal Mağaza © 2011 Web SHOP 7/24