Anasayfa | Blog | Üye Giriş | Üye Ol
 
Tüm Kategoriler
Tüm KategorilerSebze Tohumları Lahana Tohumu Fasulye Tohumları Soğan Tohumları Turp Tohumları Semizotu Tohumu Pırasa Tohumu Patlıcan Tohumları Biber Tohumları Karnabahar Tohumları Kabak Tohumları Ispanak Tohumu Salatalık Tohumları Havuç Tohumu Domates Tohumları Brokoli Tohumları Bezelye Tohumu Bakla Tohumları Bamya Tohumu Bitki & Baharatlar Sarımsak Tohumu Marul TohumlarıMeyve Tohumları Kavun Tohumları Karpuz TohumlarıÇiçek Tohumları Çiçek TohumlarıFideler Sebze Fideleri Meyve Fideleri Çiçek Fideleri Domates Fideleri Biber Fideleri Patlıcan Fideleri Kabak Fideleri Karpuz Fideleri Salatalık Fideleri Kavun Fideleri Lahana Fideleri Brokoli Fideleri Karnabahar Fideleri Marul Fideleri Brüksel Lahana Fidesi Kırmızı Lahana FideleriGübreler Yaprak Gübreleri Toz Damlama Gübreleri Sıvı Damlama Gübreleri Organik Gübreler Mikro Element Serisi Organik KöklendiricilerÇim Tohumları Gölge Çim Tohumu Açık Alan Çim TohumuFırsat ÜrünleriÜreticiler Nunhems Clause Sygenta Sakata Metgen Bitki Besleme Ürünleri Biar Tohumculuk Gento Tohumculuk Argeto Tohumculuk Rijk Zwaan Tojumculuk Enza Zaden - AG Tohumculuk Kaizen Tohum Nev Tohum Hazera Tohumculuk Seminis Tohumculuk Vilmorin Agromak Tohumculuk Multi Tohum Bursa Tohum Diğer Anadolu Tohum Genta Tarım Acun Tohum Balıkesir Tohumculuk Arzuman Tohumculuk Verim Ziraat Altın Tohum Rito Tohumculuk Fito Tohumculuk Lark Seeds Manier Tohumculuk Elmas Tohumculuk E-Z Tohumculuk Axia Tohum Küçük Çiftlik Tohumculuk Vatan Tohum Troya Tohumculuk Yüksel Tohumculuk Agrotan Tohumculuk Osm Tohumculuk Petektar Tohumculuk Trust Seeds Akça Tohumculuk Alfa Tohumculuk Agrovizyon Tohumculuk Tasaco Tohumculuk Ekiz Tohumculuk Asgen Tohumculuk Anamas Tohumculuk Beyaz Tohum Gentar Tohumculuk Zeisa Tohum Mbay Tohumculuk May Tohumculuk
Kolinizde Ürün Yok

FOXTER (5-30) - 30 KG

    
Ürün Adı : FOXTER (5-30) - 30 KG
Ürün Kategorisi : Gübreler   \   Sıvı Damlama Gübreleri
Stok Kodu :
Açıklama :

FOXTER 5.30

EC FERTILIZER NP GÜBRE HARMANLANMIŞ

BİLEŞİMİ
Toplam Azot (N)%5
Amonyum Azot (N)%5
Fosfor Penta Oksit(P305)%30
FİZİKSEL BİLGİLER
Ph6-7
EC0,826 mS/cm (1gr/lt)                                              


ÖZELLİKLER

  • FOXTER 5.30 Kolay alınabilen, köklenmeyi, filizlenmeyi ve vejetatif gelişmeyi arttıracak şekilde bitkilere azot ve fosforu sağlayan özel bir formülasyondur.

  • Ürün sıvı olduğu için kolay yayılma gösterir.

  • FOXTER 5.30, düşük pH’ ı sayesinde kök ve tohumların çevresinde optimal yaşam ortamı oluşturacak besin elementlerinin emilimini arttırır.

  • Yüksek miktarda fosfor tohumların köklenmesini, filizlenmesini olumlu etkiler ve genç bitkileri rüzgara karşı kuvvetlendirir.

  • FOXTER 5.30, aynı zamanda çiçeklenmeyi ve meyve oluşumunu geliştirmek için ve çıkış sonrası dönemde besin tamamlayıcısı olarak yapraktan gübrelemeyle kullanılabilir.


Uygulamalar Damlama Sulama

Bitki Türü

Uygulama Süreci

Doz (kg/da)

Tahıllar, Sanayi Domatesi, Mısır

Ekim öncesinde, ekim zamanı tohum karığına yerleştirme, çıkış döneminde

4-8

Ayçiçeği, Soya Fasülyesi, Sanayi MAhsülleri ve Şalgam

Ekim öncesinde, ekim zamanı tohum karığına yerleştirme, çıkış döneminde

4-8

Meyve Ağaçları, Üzüm

Sonbahar ve kış döneminde, tohum karığı içerisinde, lister ya da sprey ile uygulama

4-8

Uygulamalar Yapraktan Uygulama

Bitki Türü

Uygulama Süreci

Doz – gr/100 lt su

Meyveler

Gelişme evresinin başlangıcından meyve olgunlaşmasına kadar

200 - 300

Narenciye ve Zeytin

Gelişme evresinin başlangıcından meyve olgunlaşmasına kadar

250 - 350

Fidanlıklar, Süs ve Çiçekli Bitkiler

İlk büyüme evresi boyunca

150 - 200

Tahıllar ve Endüstriyel Ürünler

Büyüme dönemi başlangıcında

250 - 350

KARIŞABİLİRLİK

FOXTER mineral yağları yağ bazlı insektisitler, fosetil-al istisna olmak üzere Cifo ürünleri ve pestisitler ile karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılması her zaman tavsiye edilir.

UYARILAR

Kapalı alanlarda (seralar, tüneller vs.) dozaj 100 lt. suya 100 gr.’ I geçmemelidir. Uygulamalar günü en serin saatlerinde yapılmalıdır. FOXTER’ i diğer sormüllerle karıştırınca meydana gelen reaksiyon ürünün etkisini değiştirmez.

AĞIRLIK: 7 Kg – 30 Kg

               5,26 Lt - 22,5 Lt


Tüm Gübre ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Tirpidin.com Ekibi

0537 599 29 18

Paket İçeriği : 30 KG  
İletişim
  Tirpidin Sanal Mağaza © 2011 Web SHOP 7/24