Anasayfa | Blog | Üye Giriş | Üye Ol
 
Tüm Kategoriler
Tüm KategorilerSebze Tohumları Lahana Tohumu Fasulye Tohumları Soğan Tohumları Turp Tohumları Semizotu Tohumu Pırasa Tohumu Patlıcan Tohumları Biber Tohumları Karnabahar Tohumları Kabak Tohumları Ispanak Tohumu Salatalık Tohumları Havuç Tohumu Domates Tohumları Brokoli Tohumları Bezelye Tohumu Bakla Tohumları Bamya Tohumu Bitki & Baharatlar Sarımsak Tohumu Marul TohumlarıMeyve Tohumları Kavun Tohumları Karpuz TohumlarıÇiçek Tohumları Çiçek TohumlarıFideler Sebze Fideleri Meyve Fideleri Çiçek Fideleri Domates Fideleri Biber Fideleri Patlıcan Fideleri Kabak Fideleri Karpuz Fideleri Salatalık Fideleri Kavun Fideleri Lahana Fideleri Brokoli Fideleri Karnabahar Fideleri Marul Fideleri Brüksel Lahana Fidesi Kırmızı Lahana FideleriGübreler Yaprak Gübreleri Toz Damlama Gübreleri Sıvı Damlama Gübreleri Organik Gübreler Mikro Element Serisi Organik KöklendiricilerÇim Tohumları Gölge Çim Tohumu Açık Alan Çim TohumuFırsat ÜrünleriÜreticiler Nunhems Clause Sygenta Sakata Metgen Bitki Besleme Ürünleri Biar Tohumculuk Gento Tohumculuk Argeto Tohumculuk Rijk Zwaan Tojumculuk Enza Zaden - AG Tohumculuk Kaizen Tohum Nev Tohum Hazera Tohumculuk Seminis Tohumculuk Vilmorin Agromak Tohumculuk Multi Tohum Bursa Tohum Diğer Anadolu Tohum Genta Tarım Acun Tohum Balıkesir Tohumculuk Arzuman Tohumculuk Verim Ziraat Altın Tohum Rito Tohumculuk Fito Tohumculuk Lark Seeds Manier Tohumculuk Elmas Tohumculuk E-Z Tohumculuk Axia Tohum Küçük Çiftlik Tohumculuk Vatan Tohum Troya Tohumculuk Yüksel Tohumculuk Agrotan Tohumculuk Osm Tohumculuk Petektar Tohumculuk Trust Seeds Akça Tohumculuk Alfa Tohumculuk Agrovizyon Tohumculuk Tasaco Tohumculuk Ekiz Tohumculuk Asgen Tohumculuk Anamas Tohumculuk Beyaz Tohum Gentar Tohumculuk Zeisa Tohum Mbay Tohumculuk May Tohumculuk
Kolinizde Ürün Yok

GRANSERRA (14-16-5) - 20 KG

    
GRANSERRA (14-16-5) - 20 KG
Fiyat :
185.00 TL


20 KG
 


Ürün Adı : GRANSERRA (14-16-5) - 20 KG
Ürün Kategorisi : Gübreler   \   Sıvı Damlama Gübreleri
Stok Kodu :
Açıklama :

GRANSERRA 14-6-5

EC FERTILIZER
NPK GÜBRE ÇÖZELTİSİ 14-6-5

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Azot (N)% 14
Üre Azotu (N)% 11,5
Amonyak Azotu (N)% 1,5
Nitrik Azot (N)% 1
Suda çözünür Fosforpenta Oksit (P2O5)% 6
Suda çözünür Potasyum oksit (K2O)% 5
Fiziksel Bilgiler
pH7-8
EC0,291 mS/cm (1g/lt)


ÖZELLİKLER

GRANSERRA 14-6-5 özellikle korunan ürünlerin (fidelikler, çiçek seraları, sera bahçeleri) besin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu ürün yüksek gübreleme gücüne sahip olup, içeriğinin yüksek saflığı, düşük tuzluluğu, tam emilim kapasitesi ile bitkiye hızlıca ve mükemmel bir şekilde ulaşım sağlayacak şekilde karakterize edilmiştir. GRANSERRA 14-6-5 içeriğindeki makro elementler (NPK 3:1:1) sayesinde bitkilerin büyümesini, fotosentez teşvik eder ve aynı zamanda çiçek ve sebze oluşumu ile birlikte nihai verime yardımcı olur.
Sıvı yapısı sayesinde besleme hazırlıklarını kolaylaştırır ve iyi sonuçlar alınmasına sağlar.
Bu ürün damamla sulama ile vejetatif döngünün ilk başlangıç aşamaları boyunca kullanmak için uygundur. Ayrıca yapraktan da uygulanabilir.


UYARILAR

Korunmuş alanlarda (seralar, tüneller vs ) yaprak uygulama dozajı her 100 lt su (%0,15) içerisinde  150 gr’ı aşmamalıdır. Yaprak uygulamaları günün serin saatlerinde yapılmalıdır.
UYUMLULUK

Granserra 14-6-5 beyaz yağlar, yağ bazlı insektisitler, Phosethyl-Al, Dodin, Triforin, ürünler istisna olmak üzere CIFO ürünleri ve zirai ilaçlarla karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını tavsiye ederiz.

1 KG = 0,83 LTTüm Gübre ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Tirpidin.com Ekibi

0537 599 29 18

Paket İçeriği : 20 KG  
İletişim
  Tirpidin Sanal Mağaza © 2011 Web SHOP 7/24