Anasayfa | Blog | Üye Giriş | Üye Ol
 
Tüm Kategoriler
Tüm KategorilerSebze Tohumları Lahana Tohumu Fasulye Tohumları Soğan Tohumları Turp Tohumları Semizotu Tohumu Pırasa Tohumu Patlıcan Tohumları Biber Tohumları Karnabahar Tohumları Kabak Tohumları Ispanak Tohumu Salatalık Tohumları Havuç Tohumu Domates Tohumları Brokoli Tohumları Bezelye Tohumu Bakla Tohumları Bamya Tohumu Bitki & Baharatlar Sarımsak Tohumu Marul TohumlarıMeyve Tohumları Kavun Tohumları Karpuz TohumlarıÇiçek Tohumları Çiçek TohumlarıFideler Sebze Fideleri Meyve Fideleri Çiçek Fideleri Domates Fideleri Biber Fideleri Patlıcan Fideleri Kabak Fideleri Karpuz Fideleri Salatalık Fideleri Kavun Fideleri Lahana Fideleri Brokoli Fideleri Karnabahar Fideleri Marul Fideleri Brüksel Lahana Fidesi Kırmızı Lahana FideleriGübreler Yaprak Gübreleri Toz Damlama Gübreleri Sıvı Damlama Gübreleri Organik Gübreler Mikro Element Serisi Organik KöklendiricilerÇim Tohumları Gölge Çim Tohumu Açık Alan Çim TohumuFırsat ÜrünleriÜreticiler Nunhems Clause Sygenta Sakata Metgen Bitki Besleme Ürünleri Biar Tohumculuk Gento Tohumculuk Argeto Tohumculuk Rijk Zwaan Tojumculuk Enza Zaden - AG Tohumculuk Kaizen Tohum Nev Tohum Hazera Tohumculuk Seminis Tohumculuk Vilmorin Agromak Tohumculuk Multi Tohum Bursa Tohum Diğer Anadolu Tohum Genta Tarım Acun Tohum Balıkesir Tohumculuk Arzuman Tohumculuk Verim Ziraat Altın Tohum Rito Tohumculuk Fito Tohumculuk Lark Seeds Manier Tohumculuk Elmas Tohumculuk E-Z Tohumculuk Axia Tohum Küçük Çiftlik Tohumculuk Vatan Tohum Troya Tohumculuk Yüksel Tohumculuk Agrotan Tohumculuk Osm Tohumculuk Petektar Tohumculuk Trust Seeds Akça Tohumculuk Alfa Tohumculuk Agrovizyon Tohumculuk Tasaco Tohumculuk Ekiz Tohumculuk Asgen Tohumculuk Anamas Tohumculuk Beyaz Tohum Gentar Tohumculuk Zeisa Tohum Mbay Tohumculuk May Tohumculuk
Kolinizde Ürün Yok

ACTIGEM

    
Ürün Adı : ACTIGEM
Ürün Kategorisi : Gübreler   \   Yaprak Gübreleri
Stok Kodu :
Açıklama :

ACTIGEM

EC FERTILIZER
Azotlu Gübre Çözeltisi


Garanti Edilen İçerik (W/W)

Toplam Azot (N)%15
Amonyak Azotu (N)%10,5
Nitrik Azot%1,5
Üre Azotu (düşük bi üretli)%3Fiziksel Bilgiler
pH7-9
EC1,400 mS/cm (1gr/lt)

ACTIGEM ÖZELLİKLER

ACTIGEM, Azot ve taşıyıcılar bakımından zengin bir formülasyondur. ACTIGEM kullanımı, kış durgunluğu sırasında, vejetatif başlangıcı teşvik ederek tomurcukların patlamasını ve tüm tomurcukların aynı zamanda gelişmesini sağlar.

Tarımsal açıdan ACTIGEM kullanımı ;

  • Rezerv dokularındaki nişasta hidrolizini teşvik ederek metabolizma solunumunu aktif hale getirir,
  • Hormonların ve metabolitlerin hücre değişimini geri yükler ve hücre bölünmesini ve farklılaşmasını başlatır,
  • Anında absorbe edilebilir Azotu getirir ve gelişmekte olan tomurcukların artan metabolizmasını desteklemeye yardımcı olur,
  • Uyuyan tomurcukların çiçeğe farklılaşmasını geliştirir.
  • ACTIGEM’in etkinliği kış tomurcuklarının besin koşullarına bağlıdır. Bu nedenle hasat sonrası yapılacak belirli gübrelemeler besin rezervlerin depolanması için çok önemlidir.

UYARILAR

Uygulamaları 5°C’den düşük sıcaklıklarda yapmaktan kaçınınız. Uygulama yapılacak ağaçlar en az 3 yaşında olmalıdır ve besinsel açıdan iyi durumda olmaları gereklidir.

UYUMLULUK

ACTIGEM, mineral yağlar, yağ bazlı insektisitler, Fosetil-Al, dodine ve triforine etkili maddeli ilaçlar hariç, normal dozajlarda bütün CIFO ürünleri ve genel böcek ilaçlarıyla karıştırılabilir. Her zaman ön karışabilirlik testleri yapılmasını tavsiye ederiz.

Paket İçeriği :  
İletişim
  Tirpidin Sanal Mağaza © 2011 Web SHOP 7/24