Anasayfa | Blog | Üye Giriş | Üye Ol
 
Tüm Kategoriler
Tüm KategorilerSebze Tohumları Lahana Tohumu Fasulye Tohumları Soğan Tohumları Turp Tohumları Semizotu Tohumu Pırasa Tohumu Patlıcan Tohumları Biber Tohumları Karnabahar Tohumları Kabak Tohumları Ispanak Tohumu Salatalık Tohumları Havuç Tohumu Domates Tohumları Brokoli Tohumları Bezelye Tohumu Bakla Tohumları Bamya Tohumu Bitki & Baharatlar Sarımsak Tohumu Marul TohumlarıMeyve Tohumları Kavun Tohumları Karpuz TohumlarıÇiçek Tohumları Çiçek TohumlarıFideler Sebze Fideleri Meyve Fideleri Çiçek Fideleri Domates Fideleri Biber Fideleri Patlıcan Fideleri Kabak Fideleri Karpuz Fideleri Salatalık Fideleri Kavun Fideleri Lahana Fideleri Brokoli Fideleri Karnabahar Fideleri Marul Fideleri Brüksel Lahana Fidesi Kırmızı Lahana FideleriGübreler Yaprak Gübreleri Toz Damlama Gübreleri Sıvı Damlama Gübreleri Organik Gübreler Mikro Element Serisi Organik KöklendiricilerÇim Tohumları Gölge Çim Tohumu Açık Alan Çim TohumuFırsat ÜrünleriÜreticiler Nunhems Clause Sygenta Sakata Metgen Bitki Besleme Ürünleri Biar Tohumculuk Gento Tohumculuk Argeto Tohumculuk Rijk Zwaan Tojumculuk Enza Zaden - AG Tohumculuk Kaizen Tohum Nev Tohum Hazera Tohumculuk Seminis Tohumculuk Vilmorin Agromak Tohumculuk Multi Tohum Bursa Tohum Diğer Anadolu Tohum Genta Tarım Acun Tohum Balıkesir Tohumculuk Arzuman Tohumculuk Verim Ziraat Altın Tohum Rito Tohumculuk Fito Tohumculuk Lark Seeds Manier Tohumculuk Elmas Tohumculuk E-Z Tohumculuk Axia Tohum Küçük Çiftlik Tohumculuk Vatan Tohum Troya Tohumculuk Yüksel Tohumculuk Agrotan Tohumculuk Osm Tohumculuk Petektar Tohumculuk Trust Seeds Akça Tohumculuk Alfa Tohumculuk Agrovizyon Tohumculuk Tasaco Tohumculuk Ekiz Tohumculuk Asgen Tohumculuk Anamas Tohumculuk Beyaz Tohum Gentar Tohumculuk Zeisa Tohum Mbay Tohumculuk May Tohumculuk
Kolinizde Ürün Yok

FERCOMPLEX 5 - 5 LT

    
Ürün Adı : FERCOMPLEX 5 - 5 LT
Ürün Kategorisi : Gübreler   \   Yaprak Gübreleri
Stok Kodu :
Açıklama :

FERCOMPLEX 5

EC FERTILIZER
Demirli Gübre Çözeltisi (Demir Sülfat İçerikli)

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Suda çözünür Demir (Fe)%5
Fiziksel Bilgiler
pH0-2
EC0,600 mS/cm (1gr/lt)
ÖZELLİKLER

FERCOMPLEX 5, özellikle klorofil fotosentezi süreçlerini geliştirmek, nitratları azaltmak ve çevre koşullarının ve / veya haşerelerin neden olduğu oksidatif strese karşı direnci iyileştirmek için geliştirilmiş bir besleme ürünüdür. Formülasyon kompleks ve iletken bitkisel kökenli organik bileşenler aracılığıyla ve demirin sinerjistik etkisinden yararlanarak besinlerin iç dokulara hızlı ulaşımını sağlar.

Tarımsal açıdan bakıldığında FERCOMPLEX 5 kullanımı ilk vejetatif aşamalarda yapıldığında;

  • Fotosentez ve solunum süreçleri boyunca bitkilerde yaprağın yeşil renge geri dönmesi ve özellikle çevre ve / veya fizyolojik strese maruz kalan bitkilerin metabolik işlevlerini sürdürmesini için redoks sistemlerini etkinleştirir.
  • Baklagillerde (bezelye, bakla, soya fasulyesi, yonca, vb) azot fiksasyonunu teşvik eden enzimatik kompleksleri etkinleştirir.
  • Yapraklı sebzeler, taze meyve ve sebzeler ve yem ürünlerinde protein sentezi sürecine ve nitrat azalmasına yardımcı olur.
  • Oksidatif strese karşı bitkinin dayanıklılığını sağlayan ve hücre zarlarının serbest radikallerden korunmasında görevli olan metabolitlerin (fenolik bileşikler) üretimini teşvik eder.

UYARILAR

Yaprak uygulamaları %1(1lt/100lt su) konsantrasyonunu geçmemelidir. Kapalı alanlardaki (seralarda, tünellerde, v.s.) yaprak uygulamalarında %0,6-0,7 oranı geçmemelidir. Yapraktan uygulamalar günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.
Çiçek dönemi boyunca kesinlikle uygulama yapmayınız.


UYUMLULUK

FerComplex 5, mineral yağlar, yağ bazlı insektisitler, fosetil-Al, dodine ve triforine etkili maddeli ilaçlar hariç, normal dozajlarda bütün CIFO ürünleri, bakır bazlı pestisitler ve genel böcek ilaçlarıyla karıştırılabilir. Kalsiyum içerikli ürünler ile karıştırılması durumunda her zaman ön karışabilirlik testleri yapılmasını tavsiye ederiz.

1 LT = 1,16 KG

Tüm Gübre ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Tirpidin.com Ekibi

0537 599 29 18

Paket İçeriği : 5 LT  
İletişim
  Tirpidin Sanal Mağaza © 2011 Web SHOP 7/24