Anasayfa | Blog | Üye Giriş | Üye Ol
 
Tüm Kategoriler
Tüm KategorilerSebze Tohumları Lahana Tohumu Fasulye Tohumları Soğan Tohumları Turp Tohumları Semizotu Tohumu Pırasa Tohumu Patlıcan Tohumları Biber Tohumları Karnabahar Tohumları Kabak Tohumları Ispanak Tohumu Salatalık Tohumları Havuç Tohumu Domates Tohumları Brokoli Tohumları Bezelye Tohumu Bakla Tohumları Bamya Tohumu Bitki & Baharatlar Sarımsak Tohumu Marul TohumlarıMeyve Tohumları Kavun Tohumları Karpuz TohumlarıÇiçek Tohumları Çiçek TohumlarıFideler Sebze Fideleri Meyve Fideleri Çiçek Fideleri Domates Fideleri Biber Fideleri Patlıcan Fideleri Kabak Fideleri Karpuz Fideleri Salatalık Fideleri Kavun Fideleri Lahana Fideleri Brokoli Fideleri Karnabahar Fideleri Marul Fideleri Brüksel Lahana Fidesi Kırmızı Lahana FideleriGübreler Yaprak Gübreleri Toz Damlama Gübreleri Sıvı Damlama Gübreleri Organik Gübreler Mikro Element Serisi Organik KöklendiricilerÇim Tohumları Gölge Çim Tohumu Açık Alan Çim TohumuFırsat ÜrünleriÜreticiler Nunhems Clause Sygenta Sakata Metgen Bitki Besleme Ürünleri Biar Tohumculuk Gento Tohumculuk Argeto Tohumculuk Rijk Zwaan Tojumculuk Enza Zaden - AG Tohumculuk Kaizen Tohum Nev Tohum Hazera Tohumculuk Seminis Tohumculuk Vilmorin Agromak Tohumculuk Multi Tohum Bursa Tohum Diğer Anadolu Tohum Genta Tarım Acun Tohum Balıkesir Tohumculuk Arzuman Tohumculuk Verim Ziraat Altın Tohum Rito Tohumculuk Fito Tohumculuk Lark Seeds Manier Tohumculuk Elmas Tohumculuk E-Z Tohumculuk Axia Tohum Küçük Çiftlik Tohumculuk Vatan Tohum Troya Tohumculuk Yüksel Tohumculuk Agrotan Tohumculuk Osm Tohumculuk Petektar Tohumculuk Trust Seeds Akça Tohumculuk Alfa Tohumculuk Agrovizyon Tohumculuk Tasaco Tohumculuk Ekiz Tohumculuk Asgen Tohumculuk Anamas Tohumculuk Beyaz Tohum Gentar Tohumculuk Zeisa Tohum Mbay Tohumculuk May Tohumculuk
Kolinizde Ürün Yok

FLORAL K - 2,5 KG

    
Ürün Adı : FLORAL K - 2,5 KG
Ürün Kategorisi : Gübreler   \   Yaprak Gübreleri
Stok Kodu :
Açıklama :

FLORAL K 12-5-35 + ME

EC FERTILIZER
NPK GÜBRESİ HARMANLANMIŞ

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Toplam Azot (N)%12
Nitrat Azotu (N)%10
Amonyak Azotu (N)%2
Suda çözünür Fosfor PentaOksit (P2O5)%5
Suda çözünür Potasyum Oksit (K2O)%35
Suda çözünür Bor (B)%0,1
EDTA şelatlı suda çözünür Mangan (Mn)%0,1
EDTA şelatlı suda çözünür Çinko (Zn)%0,1
EDTA şelatlı suda çözünür Bakır (Cu)%0,1
Fiziksel Bilgiler
pH4 - 5 (%10 çözeltide)
EC2,040 mS/cm (1gr/lt)


ÖZELLİKLER

Floral K, özellikle tüm dekoratif ve tarımsal mahsullerin geç biyolojik aşamaları için belirtilen bir yaprak emilim preparatıdır. NPK oranı, hafifçe potasyum lehinedir ve yüksek dengeli olan eser elementleri, bitkilerin üretim döngüsünün tam olarak etkin bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. İçerdiği besin maddelerinin yüksek saflığı ve kalitesi, ürünün tam çözünürlüğünü ve düşük tuzlu çözelti elde etmeyi sağlar.
FLORAL K kullanımı, tüm ürünler için uygundur ve özellikle kış stazlarından önce ve nihai bitkisel uygulamalara önerilir, örn. Bitkilerin gövdelerini, köklerini ve yumrularını besinsel maddeler ile zenginleştirdiklerinde, meyvelerinde mükemmel bir olgunlaşmayı ve dekoratif bitkilerde ise taç yaprak renklerini zenginleştirmeyi sağlar.
FLORAL K’nın, yağlı bitkilerdeki yağın, pancar ve üzümdeki şeker seviyesinin değerlendirilmesinde ve meyvelerde daha derin renkler, aroma ve koku sağlama konusunda, üretim kalitesi üzerinde yararlı bir etkisi vardır.

UYARILAR

Kapalı alanlarda (seralar, tüneller vs) doz 200g/hl su (%0.2)’yi geçmemelidir. Yaprak uygulamaları günün en serin saatleri sırasında yapılmalıdır.
UYUMLULUK

Floral K, beyaz yağlar, yağ bazlı böcek öldürücü ilaçlar ve yüksek alkalin reaksiyonu ile tüm preparatlar istisna olmak üzere, CIFO ürünleri ve zirai ilaçlar ile önerilen dozda karıştırılabilir. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz
Tüm Gübre ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Tirpidin.com Ekibi

0537 599 29 18

Paket İçeriği : 2,5 KG  
İletişim
  Tirpidin Sanal Mağaza © 2011 Web SHOP 7/24