Anasayfa | Blog | Üye Giriş | Üye Ol
 
Tüm Kategoriler
Tüm KategorilerSebze Tohumları Lahana Tohumu Fasulye Tohumları Soğan Tohumları Turp Tohumları Semizotu Tohumu Pırasa Tohumu Patlıcan Tohumları Biber Tohumları Karnabahar Tohumları Kabak Tohumları Ispanak Tohumu Salatalık Tohumları Havuç Tohumu Domates Tohumları Brokoli Tohumları Bezelye Tohumu Bakla Tohumları Bamya Tohumu Bitki & Baharatlar Sarımsak Tohumu Marul TohumlarıMeyve Tohumları Kavun Tohumları Karpuz TohumlarıÇiçek Tohumları Çiçek TohumlarıFideler Sebze Fideleri Meyve Fideleri Çiçek Fideleri Domates Fideleri Biber Fideleri Patlıcan Fideleri Kabak Fideleri Karpuz Fideleri Salatalık Fideleri Kavun Fideleri Lahana Fideleri Brokoli Fideleri Karnabahar Fideleri Marul Fideleri Brüksel Lahana Fidesi Kırmızı Lahana FideleriGübreler Yaprak Gübreleri Toz Damlama Gübreleri Sıvı Damlama Gübreleri Organik Gübreler Mikro Element Serisi Organik KöklendiricilerÇim Tohumları Gölge Çim Tohumu Açık Alan Çim TohumuFırsat ÜrünleriÜreticiler Nunhems Clause Sygenta Sakata Metgen Bitki Besleme Ürünleri Biar Tohumculuk Gento Tohumculuk Argeto Tohumculuk Rijk Zwaan Tojumculuk Enza Zaden - AG Tohumculuk Kaizen Tohum Nev Tohum Hazera Tohumculuk Seminis Tohumculuk Vilmorin Agromak Tohumculuk Multi Tohum Bursa Tohum Diğer Anadolu Tohum Genta Tarım Acun Tohum Balıkesir Tohumculuk Arzuman Tohumculuk Verim Ziraat Altın Tohum Rito Tohumculuk Fito Tohumculuk Lark Seeds Manier Tohumculuk Elmas Tohumculuk E-Z Tohumculuk Axia Tohum Küçük Çiftlik Tohumculuk Vatan Tohum Troya Tohumculuk Yüksel Tohumculuk Agrotan Tohumculuk Osm Tohumculuk Petektar Tohumculuk Trust Seeds Akça Tohumculuk Alfa Tohumculuk Agrovizyon Tohumculuk Tasaco Tohumculuk Ekiz Tohumculuk Asgen Tohumculuk Anamas Tohumculuk Beyaz Tohum Gentar Tohumculuk Zeisa Tohum Mbay Tohumculuk May Tohumculuk
Kolinizde Ürün Yok

NEOBIT - 26 KG

    
Ürün Adı : NEOBIT - 26 KG
Ürün Kategorisi : Gübreler   \   Yaprak Gübreleri
Stok Kodu :
Açıklama :

NEOBIT

EC FERTILIZER
KALSİYUM KLORÜR ÇÖZELTİSİ

Garanti Edilen İçerik (W/W)
Suda çözünür Kalsiyum Oksit (CaO)%15
Suda çözünür Bor (B)% 0,25
Fiziksel Bilgiler
pH4-5
EC1,381 mS/cm (1gr/lt)

ÖZELLİKLER

  • NEOBIT kalsiyum eksikliğin  de yapraktan uygulanan yüksek kalsiyum içerikli bir formülasyondur.
  • NEOBIT kalsiyum klorürün ve formülasyonun en yüksek saflık derecesinde çözülmesi ile elde edilir ve beraberinde bitkinin içerisine emilimini ve taşınmasını geliştirir.
  • Düzenli NEOBIT  kullanımı sebze ve meyvelerde yüksek yoğunlukta olmasını ve kalite özelliklerinin gelişmesini sağlar. Ayrıca raf ömrü niteliğini geliştirir.
UYARILAR

Korunmuş alanlarda (seralar, tüneller vs ) ürünün dozajı her100 lt su (%0,05) içerisinde  50 gr’ı aşmamalıdır. Uygulamalar günün en serin saatlerinde yapılmalıdır.
UYUMLULUK

Neobit, mineral yağlar, yağ içerikli  insektisitler, hayvansal menşeili ürünler, sülfür bazlı mantar ilaçları ve phosetyl-Al haricinde tüm CIFO ürün ve genel insektisitler ile karıştırılabilir. Ürünün uyuşmasına yönelik olarak insektisitin etiketini kontrol etmekte faydalıdır. Ön karışabilirlik testleri yapılmasını her zaman tavsiye ederiz.

Formülasyonu kesinlikle kükürt ve fosfor içerikli ürünlerle karıştırmayın.

1 KG = 0,77 LT

Tüm Gübre ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Tirpidin.com Ekibi

0537 599 29 18

Paket İçeriği : 26 KG  
İletişim
  Tirpidin Sanal Mağaza © 2011 Web SHOP 7/24