Anasayfa | Blog | Üye Giriş | Üye Ol
 
Tüm Kategoriler
Tüm KategorilerSebze Tohumları Lahana Tohumu Fasulye Tohumları Soğan Tohumları Turp Tohumları Semizotu Tohumu Pırasa Tohumu Patlıcan Tohumları Biber Tohumları Karnabahar Tohumları Kabak Tohumları Ispanak Tohumu Salatalık Tohumları Havuç Tohumu Domates Tohumları Brokoli Tohumları Bezelye Tohumu Bakla Tohumları Bamya Tohumu Bitki & Baharatlar Sarımsak Tohumu Marul TohumlarıMeyve Tohumları Kavun Tohumları Karpuz TohumlarıÇiçek Tohumları Çiçek TohumlarıFideler Sebze Fideleri Meyve Fideleri Çiçek Fideleri Domates Fideleri Biber Fideleri Patlıcan Fideleri Kabak Fideleri Karpuz Fideleri Salatalık Fideleri Kavun Fideleri Lahana Fideleri Brokoli Fideleri Karnabahar Fideleri Marul Fideleri Brüksel Lahana Fidesi Kırmızı Lahana FideleriGübreler Yaprak Gübreleri Toz Damlama Gübreleri Sıvı Damlama Gübreleri Organik Gübreler Mikro Element Serisi Organik KöklendiricilerÇim Tohumları Gölge Çim Tohumu Açık Alan Çim TohumuFırsat ÜrünleriÜreticiler Nunhems Clause Sygenta Sakata Metgen Bitki Besleme Ürünleri Biar Tohumculuk Gento Tohumculuk Argeto Tohumculuk Rijk Zwaan Tojumculuk Enza Zaden - AG Tohumculuk Kaizen Tohum Nev Tohum Hazera Tohumculuk Seminis Tohumculuk Vilmorin Agromak Tohumculuk Multi Tohum Bursa Tohum Diğer Anadolu Tohum Genta Tarım Acun Tohum Balıkesir Tohumculuk Arzuman Tohumculuk Verim Ziraat Altın Tohum Rito Tohumculuk Fito Tohumculuk Lark Seeds Manier Tohumculuk Elmas Tohumculuk E-Z Tohumculuk Axia Tohum Küçük Çiftlik Tohumculuk Vatan Tohum Troya Tohumculuk Yüksel Tohumculuk Agrotan Tohumculuk Osm Tohumculuk Petektar Tohumculuk Trust Seeds Akça Tohumculuk Alfa Tohumculuk Agrovizyon Tohumculuk Tasaco Tohumculuk Ekiz Tohumculuk Asgen Tohumculuk Anamas Tohumculuk Beyaz Tohum Gentar Tohumculuk Zeisa Tohum Mbay Tohumculuk May Tohumculuk
Kolinizde Ürün Yok

Ödeme ve Teslimat Prosedürü

    Alışveriş sitesinde yer alan fiyatlara KDV dahildir. Verdiğiniz siparişlerin ödemelerini Havale / EFT ile yapabilirsiniz. Havale / EFT için banka hesap numaralarımızı her sayfanın altında yer alan BANKA HESAP BİLGİLERİ bölümünden bulabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız şu an için yoktur. Yaptığınız Havale / EFT ödeme bilgilerinizi sistem otomatik olarak tarafımıza iletmektedir. Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

Teslimat seçenekleri ve ödeme şekli: Ürün teslimatları anlaşmalı kargo firması ile ya da müşteri seçimine göre farklı bir kargo firması ile yapılabilmektedır. Eğer özel bir kargo firması belirtmek istiyorsanız, lütfen bu isteğinizi tarafımıza siparişinizi verdiğiniz gün gecikmeden bildiriniz.

Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar :

Sipariş verilen ürünler Firma deposundan sevkinden itibaren süreç lojistik firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek kırılma, ezilme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır.

Ürün teslimatında size ulaşan koli adeti ile lojistik firması nakliye faturasında belirtilen koli adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer koli sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız. Zaman kaybetmeden Firma yetkililerine bilgi veriniz. Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağınız koliler üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız. Zaman kaybetmeden Firma ilgili birimine haber veriniz. Satın almış olduğunuz ürünler Firma deposundan, lojistik firmasına teslim sürecinde mutlak olarak faturası ile birlikte teslim edilmektedir. Bu durumda ürünü teslim alırken mutlaka faturasını da beraberinde isteyiniz. Aksi bir durum olması söz konusu değildir. Ancak tüm uğraşlara rağmen fatura bulunamamakta ise Firma ilgili biriminden faturanızın bir kopyasını isteyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zarardan direkt olarak sorumlu olacaklardır.

Banka ödeme onayının alınmasından sonra Bursa içinde ortalama üç (3) iş günü, Bursa dışında ortalama beş (5) iş günü içinde ürününüz adresinize ulaştırılacaktır. ( Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. ) Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan ( adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacak ve bir takip linki üretilecektir. Bu linke hesabınızdan Sipariş Takibi bölümünden ulaşabilir, kargonuzun hareketlerini takip edebilirsiniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Diğer MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İletişim
  Tirpidin Sanal Mağaza © 2011 Web SHOP 7/24